Ваше здоров'я - наша турбота!

       БЕЗКОШТОВНО 0 800 217-232

Діючі акції

Минулі акції

Вакцини в мережі аптек «Санітас»

Пропонуємо широкий вибір якісних вакцин для дорослих та дітей від провідних європейських виробників: вузькоспеціалізовані та комбіновані, довгострокової дії та ревакцинація для підтримання імунітету. Ми прагнемо запобігти якомога ширшому переліку серйозних захворювань та небезпечних інфекцій, таким як: дифтерія, правець, коклюш, поліомієліт, грип, кір, краснуха, свинка, гепатит В, туберкульоз, паротит, гемофільна інфекція та інші.

 

Доставка препаратів в наші аптечні підрозділи, та їх зберігання здійснюється дотримуючись усіх вимог виробників (строки, температурний та світловий режими) аби зберегти високу ефективність препаратів.


Відпуск вакцин відбувається за адресами: 

м.Житомир, майдан Згоди, 3/75

м.Житомир, Святослава Ріхтера, 23

Служба резерву ліків приймає попереднє замовлення.


Безпечність вакцинації

Ліцензовані препарати, без виключення, проходять випробування перед схваленням та регулярні дослідження під час застосування. Якщо препарат низької якості, то у гіршому випадку він не сприятиме формуванню імунітету на відповідну хворобу. У місцях здійснення щеплень Ви маєте право отримати вичерпну відповідь на усі питання про препарат, отримати якісне медичне обслуговування під час проведення процедури та контроль стану протягом певного часу після процедури. Тимчасові незначні реакції допускаються, втім важкі побічні ефекти зустрічаються вкрай рідко.

 

Принцип дії

У складі препарату є ослаблені, вбиті або штучно синтезовані збудники певних захворювань. Від моменту введення вакцини імунітет починає боротися з ними та відпрацьовувати захисні механізми на майбутнє. Як результат в організмі формується стійкий імунітет на вірус чи бактерію і справжнє зараження більше не проявляється або минає у легкій формі.

 

Ризики проти щеплень

Наслідки захворювань, проти яких діє вакцина є головними серйозними ризиками. Відповідальність за них Ви особисто покладаєте на себе. Приймаючи рішення «проти» слід знати, що:

- поліомієліт спричиняє параліч;

- кір викликає енцефаліт і сліпоту;

- агресивні інфекції спричиняють летальні випадки.

Звісно, нехтувати ризиками серйозних побічних випадків від застосування вакцини не можна. Проте, ретельна підготовка до вакцинації, регулярні огляди лікаря та спостереження за організмом у системі дають позитивний результат.

 

Варто замислитись

В умовах глобалізації, у всіх її вимірах, збудники небезпечних хвороб легко поширюються серед континентів світу. Попри те, що масова вакцинація в окремих країнах спрацювала на благо, тяжкі захворювання та летальні випадки від них стали нечастими, люди продовжують перетинати кордони та наражати на небезпеку інших, незахищених. Рішення про вакцинацію приймаєте особисто Ви, а результат спостерігається на глобальному рівні. Статистика ВООЗ говорить про:

- збереження 2-3 млн дитячих життів та уникнення інвалідності у 750 тис. дітей щороку;

- зниження захворюваності на поліомієліт на 99%;

- смертності від кору на 75% та від правця у 13 разів завдяки масовій вакцинації.

 

*Висвітлені матеріали мають ознайомчий характер, для прийняття рішення про вакцинацію необхідно звернутись до сімейного лікаря: оцінити наявність протипоказань, можливі зворотні реакції організму на препарат та побудувати оптимальну схему імунізації.

ВАШ КОШИК ПОРОЖНІЙ

  • Разом 0 грн